|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Εξωτερική διάμετρος: | 22 mm | Εσωτερική διάμετρος: | 5mm |
|---|---|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός-χρυσός | Ρεύμα ενός καναλιού: | 2Α |
| Κύκλωμα: | 2-Way | Ταχύτητα: | 150RPM |
| Επισημαίνω: | Δακτύλιος ολίσθησης 2 καλωδίων 2A,Δακτύλιος ολίσθησης με οπή Εξωτερική διάμετρος 22mm,Δακτύλιος ολίσθησης 2 καλωδίων Εσωτερική διάμετρος 5mm |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Εξωτερική Διάμετρος | 22mm |
| Εσωτερική Διάμετρος | 5mm |
| Υλικό Επαφής | Χρυσός-Χρυσός |
| Ρεύμα Μονού Καναλιού | 2A |
| Κύκλωμα | 2-way |
| Ταχύτητα | 150rpm |
Το GK0522-2PS είναι ένας δακτυλιοειδής συρμάτινος δακτύλιος με κεντρική οπή που διαθέτει εξαιρετικά μικρή κεντρική οπή 5mm με εξωτερική διάμετρο 22mm. Σχεδιασμένο για εφαρμογές που απαιτούν υψηλή χωρική ακρίβεια και σταθερότητα περιστροφής, μεταδίδει αξιόπιστα ρεύμα 2A.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Διηλεκτρική αντοχή | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥500MΩ/300VDC |
| Τιμή δυναμικής μεταβολής αντίστασης | <10mΩ |
| Ονομαστική τάση | 0~240VDC/VAC |
| Προδιαγραφές καλωδίου | Καλώδιο Teflon 26AWG |
| Μήκος καλωδίου | Ρότορας 250mm; στάτορας 250mm (τιμή αναφοράς) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~+80℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 0~85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP51 |
| Υλικό κελύφους | Μηχανικά Πλαστικά |
| Ροπή περιστροφής | 0.05N.m,+0.01N.m/6-way |
| Διάρκεια ζωής | 2 εκατομμύρια rpm |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343