|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Κύκλωμα: | 4-δρόμος | Ταχύτητα: | 0-150rpm |
|---|---|---|---|
| Σύρμα βούρτσας: | Επιμετάρηση κράματος au-ni | Ακτινική ανοχή εκ μεψιώδους: | ≤0,1 χλστ |
| Σκληρία σημείου επαφής: | HV 150 ~ 200 | Αντοχή κρούσης: | 100g/6ms |
| Επισημαίνω: | Δαχτυλίδι ολίσθησης 5mm 4,OD 22mm 4 Wire Slip Ring (Καλώδιο διαδρόμου),Δαχτυλίδι ολίσθησης 5mm |
||
| Κύκλωμα | 4 καναλιών |
| Ταχύτητα | 0-150rpm |
| Σύρμα βούρτσας | Επιμετάλλωση κράματος Au-Ni |
| Ανοχή ακτινικής εκτροπής | ≤0.1mm |
| Σκληρότητα σημείου επαφής | HV 150~200 |
| Αντοχή σε κρούση | 100g/6ms |
Ο κοίλος ηλεκτρικός δακτύλιος ολίσθησης GK0522-4PS προσφέρει εξαιρετική μικρο-περιστροφική μετάδοση με εσωτερική διάμετρο 5mm. Σχεδιασμένος για εφαρμογές που απαιτούν χωρική ακρίβεια και σταθερότητα, συμπεριλαμβανομένων των αρθρώσεων χειρουργικών ρομπότ, των οπτικών γυροσκοπίων ακριβείας και των μικρο-ραντάρ κεραιών.
| Διηλεκτρική αντοχή | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥500MΩ/300VDC |
| Δυναμική αλλαγή αντίστασης | <10mΩ |
| Ονομαστική τάση | 0~240VDC/VAC |
| Προδιαγραφές καλωδίου | Καλώδιο Teflon 26AWG |
| Μήκος καλωδίου | Ρότορας 250mm; στάτορας 250mm (προσαρμόσιμο) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~+80℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 0~85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP51 |
| Υλικό κελύφους | Μηχανικά πλαστικά |
| Ροπή περιστροφής | 0.05N.m,+0.01N.m/6-way |
| Διάρκεια ζωής | 2 εκατομμύρια στροφές |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343