|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Αεροναύθλος: | 8 κανάλι | Προδιαγραφές διασύνδεσης: | Μ5 |
|---|---|---|---|
| Ισχύουσα τραχεία: | 4-6mm | Κύκλωμα: | 12-δρόμος |
| Πλάτος: | 38 χιλιοστά | Μήκος: | 95 χιλιοστά |
| Ρεύμα: | 2Α | ||
| Επισημαίνω: | Δακτύλιος ολίσθησης αλουμινίου 8 καναλιών,Συνδυασμένος δακτύλιος ολίσθησης αλουμινίου,Ηλεκτρονικός δακτύλιος ολίσθησης με διεπαφή M5 |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Κανάλι αέρα | 8 κανάλια |
| Προδιαγραφές διεπαφής | M5 |
| Εφαρμόσιμη τραχεία | 4-6mm |
| Κύκλωμα | 12-κάναλο |
| Πλάτος | 38mm |
| Μήκος | 95mm |
| Ρεύμα | 2A |
Δακτυλιοειδής δακτύλιος αερίου-ηλεκτρικού συνδυασμού Q8PM5-12PS, 8 εισόδων 8 εξόδων 12 καναλιών ισχύος, διεπαφή M5, κατάλληλος για σωλήνα αέρα 4-6mm, υποστηρίζει μετάδοση σήματος 12 καναλιών 2A. Κατάλληλος για σύγχρονη μετάδοση ρευστού και ισχύος σε αρθρώσεις ρομποτικού βραχίονα.
| Ηλεκτρικές παράμετροι | Τιμή παραμέτρου | Παράμετροι αερίου | Τιμή παραμέτρου |
|---|---|---|---|
| Διηλεκτρική αντοχή | 500VCA@50Hz,60s | Αριθμός τραχειών | 8 εισόδων 8 εξόδων |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥500MΩ/300VDC | Πίεση | -80KPa-0.8MPa ή κενό |
| Τιμή μεταβολής δυναμικής αντίστασης | <10mΩ | Ροπή περιστροφής | <0.3N.m |
| Ονομαστική τάση | 0~440VDC/VAC | Ταχύτητα περιστροφής | 250rpm |
| Προδιαγραφές καλωδίου | Καλώδιο Teflon AWG28 (ανάλογα με το συγκεκριμένο ρεύμα) | Υλικό περιβλήματος | Κράμα αλουμινίου |
| Μήκος καλωδίου | Προεπιλογή 250mm (Προσαρμόσιμο) | Θερμοκρασία | -30℃~+80℃ |
| Υλικό επαφής | Επαφές πολύτιμων μετάλλων | Υγρασία λειτουργίας | 0~85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP51 |
Κατάλληλο για πεδία υψηλής ακρίβειας όπως η βιομηχανική αυτοματοποίηση, ο ιατρικός εξοπλισμός και ο εξοπλισμός νέας ενέργειας, επιλύει το βασικό σημείο συμφόρησης της συνεργατικής εργασίας πνευματικών/υδραυλικών ενεργοποιητών και ηλεκτρικών συστημάτων ελέγχου στην περιστρεφόμενη πλατφόρμα, και πραγματοποιεί την ομαλή εκτέλεση σύνθετων κινήσεων και τη μετάδοση χωρίς μπερδέματα πληροφοριών υψηλής πυκνότητας (ρευστό + ηλεκτρισμός + σήμα).
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343