|
Productdetails:
Contact
Ga Nu Praten.
|
| Circuit: | 4-weg | Snelheid: | 0-150 tpm |
|---|---|---|---|
| Borstel: | Au-ni legeringsplating | Radiale runout -tolerantie: | ≤0,1 mm |
| Contactpunt hardheid: | HV 150 ~ 200 | Impactsterkte: | 100 g/6ms |
| Markeren: | ID 5mm 4 draad slip ring,OD 22mm 4 draad slip ring,ID 5mm geleidende slipring |
||
| Circuit | 4-weg |
| Snelheid | 0-150rpm |
| Borstel Draad | Au-Ni legering plating |
| Radiale Uitloop Tolerantie | ≤0.1mm |
| Hardheid Contactpunt | HV 150~200 |
| Schokbestendigheid | 100g/6ms |
De GK0522-4PS holle elektrische sleepring levert uitzonderlijke micro-roterende transmissie met zijn 5 mm binnendiameter. Ontworpen voor toepassingen die ruimtelijke nauwkeurigheid en stabiliteit vereisen, waaronder chirurgische robotgewrichten, precisie optische gimbals en micro-radarantennes.
| Diëlektrische Sterkte | 300VCA@50Hz,60s |
| Isolatieweerstand | ≥500MΩ/300VDC |
| Dynamische Weerstandsverandering | <10mΩ |
| Nominale Spanning | 0~240VDC/VAC |
| Draad Specificaties | 26AWG Teflon draad |
| Draad Lengte | Rotor 250mm; stator 250mm (aanpasbaar) |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃~+80℃ |
| Bedrijfs Luchtvochtigheid | 0~85%RH |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Materiaal Behuizing | Technische Kunststoffen |
| Rotatiekoppel | 0.05N.m,+0.01N.m/6-weg |
| Levensduur | 2 miljoen omwentelingen |
Contactpersoon: Mr. Chen Ren
Tel.: +86 13728900343