|
Productdetails:
Contact
Ga Nu Praten.
|
| Lengte: | 11.8mm | Buitendiameter: | 6,5 mm |
|---|---|---|---|
| Signaaltype: | Analoog signaal, laag frequentiesignaal | gewicht: | 60g |
| Draaddikte: | Awg30# teflon draad | Trend koppel: | 0,5 mn · m |
| Markeren: | Collector Ringen Elektrisch 100 tpm S,Lengte 11,8 mm elektrische collectorring |
||
WX6.5-2P02-1 microcollector ring is een kleine power slip ring met een buitendiameter van 6,5 mm en een lengte van 11,8 mm.Het is voorzien van goud-goud contactpunten en superhard goud plating technologie om effectief te lossen weerstand schommelingen problemenDit maakt het ideaal voor civiele en commerciële roterende apparatuur van hoge precisie.
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Lange | 11.8mm |
| Buitendeursdiameter | 6.5 mm |
| Type signaal | Analoogsignaal, laagfrequentiesignaal |
| Gewicht | 60 g |
| Draadmeter | AWG30# Teflondraad |
| Werktoment | 0.5 mN·m |
| Naam van de parameter | Parameterwaarde |
|---|---|
| Dielectrische sterkte | 300VCA@50Hz,60s |
| Isolatieweerstand | ≥ 300MΩ/300VDC |
| Dynamische weerstandsverandering | < 10 mΩ |
| Nominale spanning | 0° 48VDC/VAC |
| Specificaties van de draad | AWG30# Teflondraad |
| De lengte van de draad | Rotor 150 mm; stator 200 mm (instelbaar) |
| Werktemperatuur | -20°C+80°C |
| Werkvochtigheid | 0°85%RH |
| Beschermingsniveau | IP41 |
| Schelpmateriaal | Technische kunststoffen |
| Rotatiekoppel | 0.05 N.m+,0.01 N.m/6-weg |
| Levensduur | 500,000 t/min |
De microcollectorring WX6.5-2P02-1 wordt hoofdzakelijk gebruikt in apparatuur met een beperkte installatieruimte, waaronder:
Contactpersoon: Mr. Chen Ren
Tel.: +86 13728900343