|
Productdetails:
Contact
Ga Nu Praten.
|
| Markeren: | 1A Capsule slip ring,UAV's Capsule Slip Ring,OD 6 |
||
|---|---|---|---|
De WX6.0-4PS is een ultradunne cap-type slip ring met goud-goud contactpunten voor verbeterde stabiliteit en een langere levensduur. Dit product is ontworpen voor civiele en commerciële toepassingen en maakt gebruik van oppervlaktebehandelingstechnologie met superharde vergulding om minimale weerstandsfluctuatie en optimale operationele levensduur te garanderen.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Diëlektrische sterkte | 300VCA@50Hz,60s |
| Isolatieweerstand | ≥300MΩ/300VDC |
| Dynamische weerstandswijzigingswaarde | <10mΩ |
| Nominale spanning | 0~48VDC/VAC |
| Draadspecificaties | AWG30# Teflon draad |
| Draadafmetingen | Rotor 150mm; stator 200mm (aanpasbaar) |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃~+80℃ |
| Bedrijfsvochtigheid | 0~85%RH |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Materiaal behuizing | Technische Kunststoffen |
| Rotatiekoppel | 0,05N.m,+0,01N.m/6-weg |
| Levensduur | 500.000 omw/min |
Deze capsule slip ring is ideaal voor consumentenelektronica, UAV's, stabilisatoren, vliegtuigmodellen, kleine vliegtuigen, micro-robots, micro-CCTV-systemen, kleine snelle ballen, micro-PTZ-apparaten en kleine meetinstrumenten.
Contactpersoon: Mr. Chen Ren
Tel.: +86 13728900343