|
Productdetails:
Contact
Ga Nu Praten.
|
| Buitendiameter: | 0,79 mm | Circuits: | 8-weg |
|---|---|---|---|
| Lengte: | 11.8mm | Overspraak: | <-50db |
| Bandbreedte: | <10mHz | Maximale snelheid: | 100 tpm per minuut |
| Markeren: | OD 7,9 mm capsule slip ring,8 Circuit Capsule Slip Ring |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | 0.79mm |
| Vervaardiging van elektrische apparaten | 8 richtingen |
| Lange | 11.8mm |
| Overstroom | < -50 dB |
| Bandbreedte | < 10 MHz |
| Maximale snelheid | 100 rpm Per minuut |
WX7.9-8PS capsule geleidende slip ring, met een diameter van minder dan 8 mm, kan rechtstreeks in de behuizing van het apparaat worden ingebed.Het goud-goud contactpunt wordt gecombineerd met de zelf ontwikkelde schokbestendige structuur om 0-24V zwakke besturingssignalen stabiel te verzenden in ruimtes van minder dan 5 cm3, zoals robotgewrichten en endoscooproterende onderdelen.
| Naam van de parameter | Parameterwaarde |
|---|---|
| Dielectrische sterkte | 300VCA@50Hz,60s |
| Isolatieweerstand | ≥ 300MΩ/300VDC |
| Dynamische weerstandsverandering | < 10 mΩ |
| Nominale spanning | 0° 48VDC/VAC |
| Specificaties van de draad | AWG30# Teflondraad |
| De lengte van de draad | Rotor 150 mm; stator 200 mm (indien nodig verstelbaar) |
| Werktemperatuur | -20°C+80°C |
| Werkvochtigheid | 0°85%RH |
| Beschermingsniveau | IP41 |
| Schelpmateriaal | Technische kunststoffen |
| Rotatiekoppel | 0.05 N.m+,0.01 N.m/6-weg |
| Levensduur | 500,000 t/min |
WX7.9-8PS capsule geleidende slip ring wordt gebruikt in sommige consumentenelektronica, UAV, stabilisator, modelvliegtuig, klein vliegtuig, micro robot, micro CCTV, kleine hoge snelheid bal, micro PTZ,kleine meetinstrumenten en andere industrieën, enz. We noemen ook capsule geleidende slip ring speciale slip ring voor UAV, speciale slip ring voor stabilisator, speciale slip ring voor model vliegtuig, speciale slip ring voor kleine vliegtuig,speciale slip ring voor micro robot enzovoort.
Contactpersoon: Mr. Chen Ren
Tel.: +86 13728900343