|
Productdetails:
Contact
Ga Nu Praten.
|
| Loodgrootte: | 28AWG Teflon -draad | Aantal contacten: | 4 -eenheid |
|---|---|---|---|
| Huidig: | 2a/circuit | Bedrijfstemperatuur: | -20°C~+80°C |
| Werkspanningsbeoordeling: | 48 Vac | ||
| Markeren: | 6,5 mm elektrische capsule sleepringen,2a elektrische capsule sleepringen |
||
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Draadmaat | 28AWG Teflon draad |
| Aantal Contacten | 4 eenheid |
| Stroom | 2A/circuit |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C~+80°C |
| Nominale Werkspanning | 48 VAC |
De WX6.5-4P02 micro geleidende slipring maakt gebruik van goud-goud contactpunten en oppervlaktebehandeling. De superharde verguldingstechnologie kan de slijtvastheid en oxidatieweerstand van de contactpunten garanderen, een lage en stabiele contactweerstand bereiken en de stabiliteit en levensduur van de slipring waarborgen.
| Parameter Naam | Parameter Waarde |
|---|---|
| Diëlektrische sterkte | 300VCA@50Hz,60s |
| Isolatieweerstand | ≥300MΩ/300VDC |
| Dynamische weerstandswijzigingswaarde | <10mΩ |
| Nominale spanning | 0~48VDC/VAC |
| Draadspecificaties | AWG28# Teflon draad |
| Draadafmetingen | Rotor 150 mm; stator 200 mm (instelbaar naar behoefte) |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃~+80℃ |
| Bedrijfsvochtigheid | 0~85%RH |
| Beschermingsgraad | IP41 |
| Materiaal behuizing | Technische Kunststoffen |
| Rotatiekoppel | 0,05 N.m,+0,01 N.m/6-weg |
| Levensduur | 500.000 omwentelingen |
Contactpersoon: Mr. Chen Ren
Tel.: +86 13728900343