|
Productdetails:
Contact
Ga Nu Praten.
|
| Buitendiameter: | 22 mm | Lengte: | 45 mm |
|---|---|---|---|
| Installatie: | Flens installatie | Enkele kanaalstroom: | 30 uur |
| Huidig pad: | 3-weg | Contactpunt hardheid: | HV 150 ~ 200 |
| Markeren: | 3-Draads Sleepring 30A,30A Hoge Stroom Sleepring,150rpm 3-Draads Sleepring |
||
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Buitendiameter | 22mm |
| Lengte | 45mm |
| Installatie | Flensmontage |
| Enkele kanaalstroom | 30A |
| Stroompad | 3-weg |
| Hardheid contactpunt | HV 150~200 |
De F-WX22-3P30 high current flange rotating collector ring beschikt over een multi-point contactontwerp. Met een geleidingsprestatieverval van minder dan 3% na 1 miljoen omwentelingen, verlengt het de vervangingscyclus van roterende koppelingen in geautomatiseerde productielijn inspectieapparatuur tot 3 jaar, terwijl de onderhoudskosten met 70% worden verlaagd.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Diëlektrische sterkte | 300VCA@50Hz,60s |
| Isolatieweerstand | ≥500MΩ/300VDC |
| Dynamische weerstandswijzigingswaarde | <10mΩ |
| Nominale spanning | 0~240VDC/VAC |
| Draadspecificaties | 12#AWG Teflon draad |
| Draadafmetingen | Rotor 250mm; stator 250mm (referentiewaarde) |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃~+80℃ |
| Bedrijfsvochtigheid | 0~85%RH |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Materiaal behuizing | Technische Kunststoffen |
| Rotatietorque | 0.05N.m,+0.01N.m/6-weg |
| Levensduur | 2 miljoen rpm |
De F-WX22-3P30 high current flange rotating collector ring is ontworpen voor gebruik in:
Contactpersoon: Mr. Chen Ren
Tel.: +86 13728900343