|
Productdetails:
Contact
Ga Nu Praten.
|
| Buitendiameter: | 30 mm | Lengte: | 88 mm |
|---|---|---|---|
| Installatie: | Flens installatie | Enkele kanaalstroom: | 10A |
| Huidig pad: | 8-weg | Draadspecificaties: | 17#awg teflon draad |
| Markeren: | 10A 8-draads sleepring,8-draads sleepring,slijtvast |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Buitendeurs | 30 mm |
| Lange | 88 mm |
| Installatie | Installatie van flenzen |
| Eenkanaalstroom | 10A |
| Huidig pad | 8 richtingen |
| Specificaties van de draad | 17#AWG Teflondraad |
F-WX30-8P10 360° roterende flensering, het product heeft een geïntegreerd structurele ontwerp en spuitgiet, het heeft uitstekende prestaties in zowel drukweerstand als taaiheid,8 schakelkanalen, geschikt voor automatisering van de productielijn en andere apparatuurbehoeften.
| Naam van de parameter | Parameterwaarde |
|---|---|
| Dielectrische sterkte | 300VCA@50Hz,60s |
| Isolatieweerstand | ≥ 500MΩ/300VDC |
| Dynamische weerstandsverandering | < 10 mΩ |
| Nominale spanning | 0 ̊240VDC/VAC |
| Specificaties van de draad | 17#AWG Teflondraad |
| De lengte van de draad | Rotor 250 mm; stator 250 mm (referentiewaarde, specifieke afmetingen afhankelijk van de werkelijke specificaties) |
| Werktemperatuur | -20°C+80°C |
| Werkvochtigheid | 0°85%RH |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Schelpmateriaal | Technische kunststoffen |
| Rotatiekoppel | 0.05 N.m+,0.01 N.m/6-weg |
| Levensduur | 2 miljoen t/min |


F-WX30-8P10 360° draaiende flensherstelring wordt voornamelijk gebruikt in drones, stabilisatoren, slimme huizen, beveiligingsbewaking, fotografie en videografie, robots, testinstrumenten,draaitafels en automatiseringsapparatuur.
Contactpersoon: Mr. Chen Ren
Tel.: +86 13728900343