|
Productdetails:
Contact
Ga Nu Praten.
|
| Buitendiameter: | 22 mm | Lengte: | 17 mm |
|---|---|---|---|
| Signaalondersteuningstypen: | Analoge videosignaal 、 USB 2.0 、 Ethernet-signaal 、 Digitaal signaal met lage snelheid 、 Analoog sig | Signaalbandbreedte: | DC ~ 10MHz |
| Overspraak onderdrukking: | -60db@1MHz | Levensduur: | 2 miljoen tpm |
| Markeren: | 6 Way Slip Ring met flens,2A Glijring met flens,Tilt rotator geleidende slip ring |
||
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Buitendiameter | 22mm |
| Lengte | 17mm |
| Signaalondersteuningstypen | Analoge videosignaal, USB 2.0, Ethernet-signaal, Laagfrequent digitaal signaal, Analoog signaal |
| Signaalbandbreedte | DC~10MHz |
| Onderdrukking van overspraak | -60dB@1MHz |
| Levensduur | 2 miljoen omw./min |
De WX22-6PS geleidende sleepring maakt gebruik van een kap-type structuur, standaard 6 circuitkanalen, de stroom per kanaal is 2A, draadspecificatie AWG26 Teflon vertind koperdraad, werktemperatuur -20℃~+80℃. Het biedt transmissie met lage ruis en is geschikt voor precisie signaaloverdracht zoals sensoren en encoders.
| Parameter Naam | Parameter Waarde |
|---|---|
| Diëlektrische sterkte | 300VCA@50Hz,60s |
| Isolatieweerstand | ≥500MΩ/300VDC |
| Dynamische weerstandsveranderingswaarde | <10mΩ |
| Nominale spanning | 0~240VDC/VAC |
| Draadspecificaties | 26AWG Teflon draad |
| Draadafmetingen | Rotor 250mm; stator 250mm (referentiewaarde) |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃~+80℃ |
| Bedrijfsvochtigheid | 0~85%RH |
| Beschermingsgraad | IP51 |
| Materiaal behuizing | Engineering Plastics |
| Rotatiekoppel | 0.05N.m,+0.01N.m/6-weg |
| Levensduur | 2 miljoen omw./min |
WX22-6PS geleidende sleepringproducten worden veel gebruikt in drones, stabilisatoren, smart homes, beveiligingsbewaking, fotografie en videografie, robots, testinstrumenten, draaitafels en automatiseringsapparatuur.
Contactpersoon: Mr. Chen Ren
Tel.: +86 13728900343