|
Productdetails:
Contact
Ga Nu Praten.
|
| Installatie: | Flens installatie | Buitendiameter: | 12,4 mm |
|---|---|---|---|
| Lengte: | 13,2 mm | Brush draad technologie: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Overspraak onderdrukking: | -60db@1MHz | Signaalbandbreedte: | DC ~ 10MHz |
| Markeren: | OD 12.4mm 6-circuits sleepring,6-circuits sleepring met flens,Sleepring met flens voor 6 draden |
||
High-performance flens slip ring geschikt voor smart home systemen en beveiliging monitoring toepassingen.
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Installatie | Installatie van flenzen |
| Buitendeurs | 12.4 mm |
| Lange | 13.2 mm |
| Technologie voor borsteldraad | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Onderdrukking van het overspel | -60dB@1MHz |
| Signalbandbreedte | DC~10MHz |
De WX12-6PS is een elektrische slipring met 6 lijnkanalen die elk 2A-stroom kunnen overbrengen.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Dielectrische sterkte | 300VCA@50Hz,60s |
| Isolatieweerstand | ≥ 500MΩ/300VDC |
| Dynamische weerstandsverandering | < 10 mΩ |
| Nominale spanning | 0 ̊240VDC/VAC |
| Specificaties van de draad | 28AWG Teflondraad |
| De lengte van de draad | Rotor 250 mm; stator 250 mm |
| Werktemperatuur | -20°C+80°C |
| Werkvochtigheid | 0°85%RH |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Schelpmateriaal | Technische kunststoffen |
| Rotatiekoppel | 0.05 N.m+,0.01 N.m/6-weg |
| Levensduur | 2 miljoen t/min |
Contactpersoon: Mr. Chen Ren
Tel.: +86 13728900343