|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Εξωτερική διάμετρος: | 22 mm | Μήκος: | 45 mm |
|---|---|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εγκατάσταση φλάντζας | Ρεύμα ενός καναλιού: | 30α |
| Τρέχουσα διαδρομή: | 3-δρόμος | Σκληρία σημείου επαφής: | HV 150 ~ 200 |
| Επισημαίνω: | Δαχτυλίδι 3 καλωδίων 30A,30A Δαχτυλίδι γλιστρίας υψηλού ρεύματος,Δαχτυλίδι γλιστρίσματος 150 στροφών ανά λεπτό |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 22mm |
| Μήκος | 45mm |
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση φλάντζας |
| Ρεύμα ενός καναλιού | 30A |
| Διαδρομή ρεύματος | 3-way |
| Σκληρότητα σημείου επαφής | HV 150~200 |
Ο περιστροφικός συλλέκτης δακτυλίου φλάντζας υψηλού ρεύματος F-WX22-3P30 διαθέτει σχεδιασμό επαφής πολλαπλών σημείων. Με μείωση της αγώγιμης απόδοσης μικρότερη από 3% μετά από 1 εκατομμύριο περιστροφές, επεκτείνει τον κύκλο αντικατάστασης των περιστροφικών συνδέσμων στον εξοπλισμό επιθεώρησης αυτοματοποιημένων γραμμών παραγωγής σε 3 χρόνια, μειώνοντας ταυτόχρονα το κόστος συντήρησης κατά 70%.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Διηλεκτρική αντοχή | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥500MΩ/300VDC |
| Τιμή δυναμικής αλλαγής αντίστασης | <10mΩ |
| Ονομαστική τάση | 0~240VDC/VAC |
| Προδιαγραφές καλωδίων | Καλώδιο Teflon 12#AWG |
| Μήκος καλωδίου | Ρότορας 250mm; στάτορας 250mm (τιμή αναφοράς) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~+80℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 0~85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP51 |
| Υλικό κελύφους | Μηχανικά πλαστικά |
| Ροπή περιστροφής | 0.05N.m,+0.01N.m/6-way |
| Διάρκεια ζωής | 2 εκατομμύρια σ.α.λ. |
Ο περιστροφικός συλλέκτης δακτυλίου φλάντζας υψηλού ρεύματος F-WX22-3P30 έχει σχεδιαστεί για χρήση σε:
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343