|
Productdetails:
Contact
Ga Nu Praten.
|
| Buitendiameter: | 30 mm | Lengte: | 78 mm |
|---|---|---|---|
| Borstel: | Au-ni legeringsplating | Enkele kanaalstroom: | 10A |
| Huidig pad: | 12-weg | Draadspecificaties: | 17#awg teflon draad |
| Markeren: | 12-draads sleepring met flens,150 tpm sleepring met flens,10A 12-draads sleepring |
||
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Buitendiameter | 30mm |
| Lengte | 78mm |
| Borstel draad | Au-Ni legering plating |
| Enkele kanaalstroom | 10A |
| Stroompad | 12-weg |
| Draadspecificaties | 17#AWG Teflon draad |
F-WX30-12P10 12-weg 10A flens geleidering. Het product is ontworpen voor automatiseringsapparatuur. Een totaal van 12 circuitkanalen kan 10A stroom doorlaten, wat het rotatiecircuit transmissieprobleem van geautomatiseerde verpakkingstafels, robotarmen en andere geautomatiseerde producten kan oplossen.
| Parameter Naam | Parameter Waarde |
|---|---|
| Diëlektrische sterkte | 300VCA@50Hz,60s |
| Isolatieweerstand | ≥500MΩ/300VDC |
| Dynamische weerstandsveranderingswaarde | <10mΩ |
| Nominale spanning | 0~240VDC/VAC |
| Draadspecificaties | 17#AWG Teflon draad |
| Draaddikte | Rotor 250mm; stator 250mm (referentiewaarde, specifieke maat is afhankelijk van de werkelijke specificaties) |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃~+80℃ |
| Bedrijfsvochtigheid | 0~85%RH |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Materiaal behuizing | Technische Kunststoffen |
| Rotatiekoppel | 0.05N.m,+0.01N.m/6-weg |
| Levensduur | 2 miljoen omwentelingen |
F-WX30-12P10 flens geleidering wordt voornamelijk gebruikt in drones, stabilisatoren, slimme huizen, beveiligingsbewaking, fotografie en videografie, robots, testinstrumenten, draaitafels en automatiseringsapparatuur.
Contactpersoon: Mr. Chen Ren
Tel.: +86 13728900343