|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Εγκατάσταση: | Εγκατάσταση φλάντζας | Εξωτερική διάμετρος: | 12,4 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Μήκος: | 13,2 χιλιοστά | Τεχνολογία συρμάτινης βούρτσας: | Βουρτσισμένο επιχρύσωμα |
| Καταργή: | -60dB@1MHz | Εύρος ζώνης σήματος: | DC ~ 10MHz |
| Επισημαίνω: | Δαχτυλίδι ολίσθησης κυκλώματος OD 12,4 mm 6,6 δαχτυλίδι διαχωρισμού κυκλώματος |
||
Δαχτυλίδι ολίσθησης φλάντζας υψηλών επιδόσεων κατάλληλο για συστήματα έξυπνου σπιτιού και εφαρμογές παρακολούθησης ασφαλείας.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση φλάντζης |
| Εξωτερική διάμετρος | 120,4 mm |
| Διάρκεια | 13.2mm |
| Τεχνολογία σύρματος βούρτσας | Χρυσόπετρα |
| Καταστολή διασταυρούμενης φωνής | -60dB@1MHz |
| Διάταξη ζώνης σήματος | DC ~ 10MHz |
Το WX12-6PS είναι ένα ηλεκτρικό δαχτυλίδι γλιστρίσματος τύπου φλάντζας που διαθέτει 6 κανάλια γραμμών, το καθένα ικανό να μεταδίδει ρεύμα 2A.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 500MΩ/300VDC |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | < 10mΩ |
| Διάταξη | 0·240VDC/VAC |
| Προδιαγραφές καλωδίου | 28AWG Σύρμα τεφλόνου |
| Διάρκεια καλωδίου | Επικεφαλής 250 mm, στατήρας 250 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C+80°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 0·85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP51 |
| Υλικό κελύφους | Μηχανικά πλαστικά |
| Στροφική ροπή | 00,05 N.m+, 0,01 N.m/6 οδοι |
| Ζωή χρήσης | 2 εκατ. στροφές ανά λεπτό |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343