|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Μήκος: | 39.6MM | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ έως 80 ℃ |
|---|---|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός-χρυσός | Αριθμός Κυκλωμάτων: | 24 |
| Σύρμα βούρτσας: | Επιμετάρηση κράματος au-ni | Σκληρία σημείου επαφής: | HV 150 ~ 200 |
| Επισημαίνω: | Ηλεκτρικό δαχτυλίδι γλιστρίσματος 39,6 mm μήκος,24 Δρόμος Ηλεκτρικό Δαχτυλίδι |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Μήκος | 39.6mm |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃ έως 80℃ |
| Υλικό Επαφής | Χρυσός-Χρυσός |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 24 |
| Σύρμα Βούρτσας | Επιμετάλλωση κράματος Au-Ni |
| Σκληρότητα Σημείου Επαφής | HV 150~200 |
Ο μικρός αγώγιμος δακτύλιος WX22-24PS έχει περάσει πολλαπλές ηλεκτρικές δοκιμές, υποστηρίζει ρεύμα 2A για κάθε ένα από τα 24 κανάλια, διαθέτει ενσωματωμένο καλώδιο Teflon AWG26# με επιβραδυντική φλόγα επιπέδου V0 και μηχανισμό προστασίας από βραχυκύκλωμα. Είναι κατάλληλος για σενάρια που δίνουν προτεραιότητα στην ασφάλεια, όπως ιατρικός εξοπλισμός και εργαστηριακά όργανα.
| Όνομα Παραμέτρου | Τιμή Παραμέτρου |
|---|---|
| Διηλεκτρική αντοχή | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥500MΩ/300VDC |
| Τιμή αλλαγής δυναμικής αντίστασης | <10mΩ |
| Ονομαστική τάση | 0~240VDC/VAC |
| Προδιαγραφές καλωδίου | Καλώδιο Teflon 26AWG |
| Μήκος καλωδίου | Ρότορας 250mm; στάτορας 250mm (τιμή αναφοράς, συγκεκριμένο μέγεθος εξαρτάται από τις πραγματικές προδιαγραφές) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃~+80℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας | 0~85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP51 |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικά Μηχανικής |
| Ροπική ροπή | 0.05N.m,+0.01N.m/6-way |
| Διάρκεια ζωής | 2 εκατομμύρια σ.α.λ. |
Ο μικρός αγώγιμος δακτύλιος WX22-24PS χρησιμοποιείται ευρέως σε drones, σταθεροποιητές, έξυπνα σπίτια, παρακολούθηση ασφαλείας, φωτογραφία και βιντεοσκόπηση, ρομπότ, όργανα δοκιμών, πικάπ και εξοπλισμό αυτοματισμού.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343