|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Επισημαίνω: | 1A Δακτυλίδι ολίσθησης κάψουλας,Δακτυλίδι ολίσθησης κάψουλας UAV,Εξωτερική διάμετρος 6.0mm 4 αγωγών δακτυλίδι ολίσθησης |
||
|---|---|---|---|
Το WX6.0-4PS είναι ένα εξαιρετικά μικροσκοπικό δαχτυλίδι γλιστρίσματος τύπου καπάκις με χρυσά-χρυσά σημεία επαφής για βελτιωμένη σταθερότητα και παρατεταμένη διάρκεια ζωής.το προϊόν αυτό χρησιμοποιεί τεχνολογία επεξεργασίας επιφάνειας με υπερ-σκληρή χρυσοπλαστική για να εξασφαλίσει ελάχιστη διακύμανση αντίστασης και βέλτιστη λειτουργική διάρκεια ζωής.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 300MΩ/300VDC |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | < 10mΩ |
| Διάταξη | 0·48VDC/VAC |
| Προδιαγραφές καλωδίου | AWG30# Σύρμα τεφλόνου |
| Διάρκεια καλωδίου | Ροτόρ 150 mm, στατήρας 200 mm (προσαρμόσιμο) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C+80°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 0·85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP51 |
| Υλικό κελύφους | Μηχανικά πλαστικά |
| Στροφική ροπή | 00,05 N.m+, 0,01 N.m/6 οδοι |
| Ζωή χρήσης | 500,000 στροφές ανά λεπτό |
Αυτό το δαχτυλίδι είναι ιδανικό για καταναλωτικά ηλεκτρονικά, UAVs, σταθεροποιητές, μοντέλα αεροσκαφών, μικρά αεροσκάφη, μικρορορομπότ, μικρο CCTV συστήματα, μικρές μπάλες υψηλής ταχύτητας, μικρο PTZ συσκευές,και μικρά μέσα μέτρησης.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343