|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Μέγεθος μολύβδου: | 28AWG Teflon Wire | Αριθμός επαφών: | 4 μονάδα |
|---|---|---|---|
| Ρεύμα: | 2Α/κύκλωμα | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+80°C |
| Βαθμολογία τάσης εργασίας: | 48 Vac | ||
| Επισημαίνω: | 6.5mm Ηλεκτρικά δαχτυλίδια κάψουλας,2α Ηλεκτρικά δαχτυλίδια γλιστρικής κάψουλας,Μικρό αεροσκάφος κάψουλα δαχτυλίδι γλιστρού |
||
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου | 28AWG Σύρμα τεφλόνου |
| Αριθμός επαφών | 4 μονάδες |
| Τρέχων | 2A/κύκλωμα |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C~+80°C |
| Κατηγορία τάσης λειτουργίας | 48 VAC |
Το WX6.5-4P02 μικροοδηγούμενο δαχτυλίδι γλιστρίας υιοθετεί σημεία επαφής χρυσού-χρυσού και επεξεργασία επιφάνειας.Η τεχνολογία υπερ-σκληρής χρυσοπλαστικής μπορεί να εξασφαλίσει την αντοχή στην φθορά και την αντοχή στην οξείδωση των σημείων επαφής, επιτυγχάνεται χαμηλή και σταθερή αντίσταση επαφής και εξασφαλίζεται η σταθερότητα και η διάρκεια ζωής του δαχτυλιδιού.
| Ονομασία παραμέτρου | Αξία παραμέτρου |
|---|---|
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 300MΩ/300VDC |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | < 10mΩ |
| Διάταξη | 0·48VDC/VAC |
| Προδιαγραφές καλωδίου | AWG28# Σύρμα τεφλόνου |
| Διάρκεια καλωδίου | Ροτόρος 150 mm, στατήρας 200 mm (προσαρμόζεται κατά περίπτωση) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C+80°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 0·85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP41 |
| Υλικό κελύφους | Μηχανικά πλαστικά |
| Στροφική ροπή | 00,05 N.m+, 0,01 N.m/6 οδοι |
| Ζωή χρήσης | 500,000 στροφές ανά λεπτό |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343