|
Productdetails:
Contact
Ga Nu Praten.
|
| Spanningswaarde: | 240VAC/DC | Huidige beoordeling: | 2A |
|---|---|---|---|
| IP-classificatie: | IP51 | Opslagtemperatuur: | -20°C tot 80°C |
| Certificeringen: | CE, RoHS | Contactmateriaal: | Goud-goud |
| Markeren: | OD 12,4 mm capsule slip ring,18 Way capsule slip ring |
||
| Spanningsbereik | 240VAC/DC |
| Stroombereik | 2A |
| IP-classificatie | IP51 |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Certificeringen | CE, RoHS |
| Contactmateriaal | Goud-Goud |
De WX12-18PS cap-type slip ring heeft een compact ontwerp met een diameter van 12,4 mm en ondersteunt 360° continue rotatie. Met 18 signaal-/voedingskanalen en UL-gecertificeerd AWG28# Teflon-draad (V0 vlamvertragende klasse), is het ideaal voor toepassingen met laag vermogen, waaronder drone-gimbals en roterende displays.
| Diëlektrische sterkte | 300VCA@50Hz,60s |
| Isolatieweerstand | ≥500MΩ/300VDC |
| Dynamische weerstandsverandering | <10mΩ |
| Nominale spanning | 0~240VDC/VAC |
| Draadspecificaties | 28AWG Teflon-draad |
| Draadlengte | Rotor 250mm; stator 250mm (aangepaste lengtes beschikbaar) |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃~+80℃ |
| Bedrijfsvochtigheid | 0~85%RH |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Materiaal behuizing | Technische Kunststoffen |
| Rotatiekoppel | 0.05N.m,+0.01N.m/6-weg |
| Levensduur | 2 miljoen omw/min |
Contactpersoon: Mr. Chen Ren
Tel.: +86 13728900343