|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Εκτίμηση τάσης: | 240VAC/DC | Τρέχουσα βαθμολογία: | 2Α |
|---|---|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | IP51 | Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20°C έως 80°C |
| Πιστοποιήσεις: | CE, RoHS | Υλικό επαφής: | Χρυσός-χρυσός |
| Επισημαίνω: | Δαχτυλίδι ολίσθησης κάψουλας OD 12,4 mm,18 Οδική κάψουλα δαχτυλίδι |
||
| Ονομαστική τάση | 240VAC/DC |
| Ονομαστικό ρεύμα | 2A |
| Βαθμολογία IP | IP51 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 80°C |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |
| Υλικό επαφής | Χρυσός-Χρυσός |
Ο δακτύλιος ολίσθησης τύπου κάψουλας WX12-18PS διαθέτει συμπαγή σχεδίαση διαμέτρου 12,4mm που υποστηρίζει συνεχή περιστροφή 360°. Με 18 κανάλια σήματος/ισχύος και καλώδιο Teflon πιστοποιημένο κατά UL AWG28# (βαθμός επιβραδυντικότητας φλόγας V0), είναι ιδανικός για εφαρμογές χαμηλής ισχύος, όπως γυμπαλες drone και περιστρεφόμενες οθόνες.
| Διηλεκτρική αντοχή | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥500MΩ/300VDC |
| Αλλαγή δυναμικής αντίστασης | <10mΩ |
| Ονομαστική τάση | 0~240VDC/VAC |
| Προδιαγραφές καλωδίου | Καλώδιο Teflon 28AWG |
| Μήκος καλωδίου | Ρότορας 250mm; στάτορας 250mm (διαθέσιμα προσαρμοσμένα μήκη) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~+80℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 0~85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP51 |
| Υλικό κελύφους | Μηχανικά Πλαστικά |
| Ροπή περιστροφής | 0.05N.m,+0.01N.m/6-way |
| Διάρκεια ζωής | 2 εκατομμύρια σ.α.λ. |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343