|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Εξωτερική διάμετρος: | 8,5 χιλιοστά | βάρος: | 72g |
|---|---|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα: | 100 σ.α.λ. ανά λεπτό | Αποσχισμένη ροπή: | 8 mn · m |
| Ροπή ροπής: | 0,5 mn · m | Αξιολόγηση IP: | IP40 |
| Επισημαίνω: | 8.5mm Μίνι δαχτυλίδι.,8Δαχτυλίδι μικρής διαφάνειας 0,5 mm |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Εξωτερική Διάμετρος | 8.5mm |
| Βάρος | 72g |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 100RPM ανά λεπτό |
| Ροπή Αποσύνδεσης | 8 mN·m |
| Ροπή Λειτουργίας | 0.5 mN·m |
| Βαθμός Προστασίας IP | IP40 |
Ο μικρός ηλεκτρικός δακτύλιος ολίσθησης χαμηλής ισχύος WX8.5-8PS έχει μήκος μόλις 13.8mm και μπορεί εύκολα να ενσωματωθεί στην στενή κοιλότητα εμπορικού εξοπλισμού. Η επαφή χρυσού-χρυσού μπορεί να διασφαλίσει αποτελεσματικά τη μετάδοση σήματος χωρίς εξασθένηση, και η χαμηλή ροπή 0.06N*m μειώνει την κατανάλωση ενέργειας του κινητήρα κατά 30%.
| Όνομα Παραμέτρου | Τιμή Παραμέτρου |
|---|---|
| Διηλεκτρική αντοχή | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥300MΩ/300VDC |
| Τιμή δυναμικής μεταβολής αντίστασης | <10mΩ |
| Ονομαστική τάση | 0~48VDC/VAC |
| Προδιαγραφές καλωδίων | Καλώδιο Teflon AWG30# |
| Μήκος καλωδίου | Ρότορας 150mm; στάτορας 200mm (ρυθμιζόμενο όπως απαιτείται) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~+80℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 0~85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP41 |
| Υλικό κελύφους | Πλαστικά Μηχανικής |
| Ροπή περιστροφής | 0.05N.m,+0.01N.m/6-way |
| Διάρκεια ζωής | 500.000 στροφές |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343