|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Εξωτερική διάμετρος: | 7,9 χιλιοστά | Κυκλώματα: | 4-δρόμος |
|---|---|---|---|
| βάρος: | 62G | Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-100rpm |
| Αποσχισμένη ροπή: | 5 mn · m | Ροπή ροπής: | 1 mn · m |
| Επισημαίνω: | Δαχτυλίδι ολίσθησης με χαμηλή ροπή,Δαχτυλίδι ολίσθησης 7,9 mm |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 7.9mm |
| Κυκλώματα | 4-way |
| Βάρος | 62g |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-100rpm |
| Ροπή αποκόλλησης | 5 mN·m |
| Ροπή λειτουργίας | 1 mN·m |
Ο μικρός αγώγιμος δακτύλιος χαμηλής ισχύος WX7.9-4PS υιοθετεί τεχνολογία επιχρύσωσης και το πάχος της επαφής χρυσού-χρυσού υπερ-σκληρής είναι μεγαλύτερο από 1μm. Σε σύγκριση με τη συμβατική επιχρύσωση, η αντοχή στη φθορά βελτιώνεται κατά 100% και η διάρκεια ζωής μπορεί να υπερβεί τις 500.000 περιστροφές, γεγονός που μπορεί να βοηθήσει στην επίλυση των δυσκολιών μετάδοσης περιστροφής σήματος μικροσκοπικών συσκευών.
| Όνομα παραμέτρου | Τιμή παραμέτρου |
|---|---|
| Διηλεκτρική αντοχή | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥300MΩ/300VDC |
| Τιμή μεταβολής δυναμικής αντίστασης | <10mΩ |
| Ονομαστική τάση | 0~48VDC/VAC |
| Προδιαγραφές καλωδίου | Καλώδιο Teflon AWG30# |
| Μήκος καλωδίου | Ρότορας 150mm; στάτορας 200mm (ρυθμιζόμενο κατ' απαίτηση) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~+80℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 0~85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP41 |
| Υλικό κελύφους | Μηχανικά πλαστικά |
| Ροπή περιστροφής | 0.05N.m,+0.01N.m/6-way |
| Διάρκεια ζωής | 500.000 rpm |
Οι μικροί αγώγιμοι δακτύλιοι χαμηλής ισχύος WX7.9-4PS χρησιμοποιούνται σε καταναλωτικά ηλεκτρονικά, UAVs, σταθεροποιητές, μοντέλα αεροσκαφών, μικρά αεροσκάφη, μικρο-ρομπότ, μικρο-CCTV, μικρές κάμερες υψηλής ταχύτητας, μικρο-PTZs, μικρά όργανα μέτρησης και άλλες βιομηχανίες. Αυτοί οι μικροί αγώγιμοι δακτύλιοι χαμηλής ισχύος ονομάζονται επίσης:
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343