|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Εξωτερική διάμετρος: | 0,79 χιλιοστά | Κυκλώματα: | 8-δρόμος |
|---|---|---|---|
| Μήκος: | 11.8mm | Στιχομυθία: | <-50dB |
| Εύρος ζώνης: | <10MHz | Μέγιστη ταχύτητα: | 100 σ.α.λ. ανά λεπτό |
| Επισημαίνω: | Δαχτυλίδι ολίσθησης κάψουλας OD 7,9mm,8 Κύκλωμα κάψουλας δαχτυλίδι γλιστρισμού |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Εξωτερική Διάμετρος | 0.79mm |
| Κυκλώματα | 8-way |
| Μήκος | 11.8mm |
| Διακοπή Σήματος | < -50dB |
| Εύρος Ζώνης | <10MHz |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 100rpm ανά Λεπτό |
Ο συλλέκτης ροής κάψουλας WX7.9-8PS, με διάμετρο μικρότερη από 8mm, μπορεί να ενσωματωθεί απευθείας στο περίβλημα της συσκευής. Το σημείο επαφής χρυσός-χρυσός συνδυάζεται με την αυτο-αναπτυγμένη αντικραδασμική δομή για σταθερή μετάδοση αδύναμων σημάτων ελέγχου 0-24V σε χώρους μικρότερους από 5cm³, όπως αρθρώσεις ρομπότ και περιστρεφόμενα μέρη ενδοσκοπίων.
| Όνομα Παραμέτρου | Τιμή Παραμέτρου |
|---|---|
| Διηλεκτρική Αντοχή | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥300MΩ/300VDC |
| Τιμή δυναμικής μεταβολής αντίστασης | <10mΩ |
| Ονομαστική Τάση | 0~48VDC/VAC |
| Προδιαγραφές Καλωδίων | Καλώδιο Teflon AWG30# |
| Μήκος Καλωδίου | Ρότορας 150mm; στάτορας 200mm (ρυθμιζόμενο κατ' απαίτηση) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃~+80℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας | 0~85%RH |
| Επίπεδο Προστασίας | IP41 |
| Υλικό Περιβλήματος | Μηχανικά Πλαστικά |
| Ροπή Περιστροφής | 0.05N.m,+0.01N.m/6-way |
| Διάρκεια Ζωής | 500,000 rpm |
Ο συλλέκτης ροής κάψουλας WX7.9-8PS χρησιμοποιείται σε ορισμένα καταναλωτικά ηλεκτρονικά, UAV, σταθεροποιητές, μοντέλα αεροσκαφών, μικρά αεροσκάφη, μικρο-ρομπότ, μικρο-CCTV, μικρές υψηλής ταχύτητας κάμερες, μικρο-PTZ, μικρά όργανα μέτρησης και άλλες βιομηχανίες, κ.λπ. Ονομάζουμε επίσης τον συλλέκτη ροής κάψουλας ειδικό συλλέκτη ροής για UAV, ειδικό συλλέκτη ροής για σταθεροποιητές, ειδικό συλλέκτη ροής για μοντέλα αεροσκαφών, ειδικό συλλέκτη ροής για μικρά αεροσκάφη, ειδικό συλλέκτη ροής για μικρο-ρομπότ και ούτω καθεξής.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343