|
Productdetails:
Contact
Ga Nu Praten.
|
| Werkspanningsbeoordeling: | 48 Vac | Huidige maat: | 1A per circuit |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Zwart | Buitendiameter: | 6,0 mm |
| Beschermingsniveau: | IP40 | Maximale snelheid: | 100 tpm |
| Markeren: | Mini slipring met legering behuizing,6mm OD Mini Slipring,6-weg kleine slipring |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Werkspanning | 48 VAC |
| Huidige grootte | 1A per circuit |
| Kleur | Zwart |
| Buitendeursdiameter | 6.0 mm |
| Beschermingsniveau | IP40 |
| Maximale snelheid | 100 RPM |
De WX6.0-6PS micro slip ring heeft een gouden contactkern, met oppervlaktebehandeling en superhard vergulding.Speciaal ontworpen voor civiele/commerciële apparatuur die een hoogstabiele signaaloverdracht nastreeftDe zeer lage fluctuatie van de weerstand zorgt voor de betrouwbaarheid van de gegevens- en stroomoverdracht.
| Naam van de parameter | Parameterwaarde |
|---|---|
| Dielectrische sterkte | 300VCA@50Hz,60s |
| Isolatieweerstand | ≥ 300MΩ/300VDC |
| Dynamische weerstandsverandering | < 10 mΩ |
| Nominale spanning | 0° 48VDC/VAC |
| Specificaties van de draad | AWG30# Teflondraad |
| De lengte van de draad | Rotor 150 mm; stator 200 mm (indien nodig verstelbaar) |
| Werktemperatuur | -20°C+80°C |
| Werkvochtigheid | 0°85%RH |
| Beschermingsniveau | IP41 |
| Schelpmateriaal | Technische kunststoffen |
| Rotatiekoppel | 0.05 N.m+,0.01 N.m/6-weg |
| Levensduur | 500,000 t/min |
De WX6.0-6PS micro slip ringen worden hoofdzakelijk gebruikt in apparatuur met een beperkte installatieruimte, waaronder:
Contactpersoon: Mr. Chen Ren
Tel.: +86 13728900343