|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Βαθμολογία τάσης εργασίας: | 48 Vac | Τρέχον μέγεθος: | 1Α ανά κύκλωμα |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος | Εξωτερική διάμετρος: | 6,0 χλστ |
| Επίπεδο Προστασίας: | IP40 | Μέγιστη ταχύτητα: | 100 σ.α.λ |
| Επισημαίνω: | Μίνι δαχτυλίδι από κράμα,6mm OD Μίνι δαχτυλίδι,6 Μικρό δαχτυλίδι γλίστρου |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση Λειτουργίας | 48 VAC |
| Μέγεθος Ρεύματος | 1A ανά κύκλωμα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξωτερική Διάμετρος | 6.0mm |
| Επίπεδο Προστασίας | IP40 |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 100RPM |
Ο μικρο-δακτύλιος ολίσθησης WX6.0-6PS υιοθετεί σχεδιασμό πυρήνα επαφής χρυσού-χρυσού, με επεξεργασία επιφάνειας και διαδικασία επιχρύσωσης υπερ-σκληρότητας. Είναι ειδικά σχεδιασμένος για πολιτικό/εμπορικό εξοπλισμό που επιδιώκει μετάδοση σήματος υψηλής σταθερότητας. Η εξαιρετικά χαμηλή διακύμανση αντίστασης διασφαλίζει την αξιοπιστία της μετάδοσης δεδομένων και ισχύος.
| Όνομα Παραμέτρου | Τιμή Παραμέτρου |
|---|---|
| Διηλεκτρική αντοχή | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥300MΩ/300VDC |
| Τιμή δυναμικής αλλαγής αντίστασης | <10mΩ |
| Ονομαστική τάση | 0~48VDC/VAC |
| Προδιαγραφές καλωδίων | Καλώδιο Teflon AWG30# |
| Μήκος καλωδίου | Ρότορας 150mm; στάτορας 200mm (ρυθμιζόμενο κατά παραγγελία) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~+80℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 0~85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP41 |
| Υλικό κελύφους | Πλαστικά Μηχανικής |
| Ροπή περιστροφής | 0.05N.m,+0.01N.m/6-way |
| Διάρκεια ζωής | 500.000 στροφές |
Οι μικρο-δακτύλιοι ολίσθησης WX6.0-6PS χρησιμοποιούνται κυρίως σε εξοπλισμό με απαιτήσεις στενού χώρου εγκατάστασης, συμπεριλαμβανομένων:
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343