|
Productdetails:
Contact
Ga Nu Praten.
|
| Buitendiameter: | 0,65 cm | Lengte: | 1.18 cm |
|---|---|---|---|
| Circuits: | 8-weg | gewicht: | 70g |
| Trillingen: | 5-10g | Draaddikte: | AWG 30 |
| Markeren: | OD 6,5 mm Miniatuur Sleepring,8 Way Miniatuur Slip Ring |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | 0.65cm |
| Lange | 1.18 cm. |
| Vervaardiging van elektrische apparaten | 8 richtingen |
| Gewicht | 70 g |
| Vibratie | 5 tot 10 g |
| Draadmeter | AWG 30 |
De WX6.5-8PS is een 6,5 mm buitendiameter 8-weg 1A miniatuur verzamelaar ring met goud-goud contact en superhard goud plating technologie.Dit ontwerp zorgt voor een lage aanvankelijke weerstand met minimale schommelingen, waardoor de levensduur aanzienlijk wordt verlengd en tegelijkertijd de totale eigendomskosten worden verlaagd.
| Naam van de parameter | Parameterwaarde |
|---|---|
| Dielectrische sterkte | 300VCA@50Hz,60s |
| Isolatieweerstand | ≥ 300MΩ/300VDC |
| Dynamische weerstandsverandering | < 10 mΩ |
| Nominale spanning | 0° 48VDC/VAC |
| Specificaties van de draad | AWG30# Teflondraad |
| De lengte van de draad | Rotor 150 mm; stator 200 mm (instelbaar) |
| Werktemperatuur | -20°C+80°C |
| Werkvochtigheid | 0°85%RH |
| Beschermingsniveau | IP41 |
| Schelpmateriaal | Technische kunststoffen |
| Rotatiekoppel | 0.05 N.m+,0.01 N.m/6-weg |
| Levensduur | 500,000 t/min |
De microcollectorring WX6.5-8PS is ontworpen voor apparatuur met een beperkte installatieruimte, met inbegrip van:
Contactpersoon: Mr. Chen Ren
Tel.: +86 13728900343