|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Εξωτερική διάμετρος: | 0,65 εκατοστά | Μήκος: | 1,18 εκατοστά |
|---|---|---|---|
| Κυκλώματα: | 8-δρόμος | βάρος: | 70 γρ |
| Δόνηση: | 5-10g | Μετρητής σύρματος: | AWG 30 |
| Επισημαίνω: | Μινιατούρα Δακτύλιος Ολίσθησης Εξωτερικής Διαμέτρου 6.5mm,8 Διάδρομος Μινιατούρα Δακτύλιος Ολίσθησης,Μίνι δακτύλιος ολίσθησης για σταθεροποιητή |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Εξωτερική Διάμετρος | 0,65 εκ. |
| Μήκος | 1,18 εκ. |
| Κυκλώματα | 8-κάναλο |
| Βάρος | 70g |
| Δόνηση | 5-10g |
| Μέγεθος Καλωδίου | AWG 30 |
Ο WX6.5-8PS είναι ένας μικρός συλλέκτης δακτυλίου 8 καναλιών με εξωτερική διάμετρο 6,5mm και 1A, με επαφή χρυσού-χρυσού και τεχνολογία επιχρύσωσης υπερ-σκληρού χρυσού. Αυτός ο σχεδιασμός εξασφαλίζει χαμηλή αρχική αντίσταση με ελάχιστη διακύμανση, επεκτείνοντας σημαντικά τη διάρκεια ζωής και μειώνοντας το συνολικό κόστος ιδιοκτησίας. Σχεδιασμένος για αξιοπιστία σε πολιτικές και εμπορικές εφαρμογές.
| Όνομα Παραμέτρου | Τιμή Παραμέτρου |
|---|---|
| Διηλεκτρική αντοχή | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥300MΩ/300VDC |
| Τιμή δυναμικής μεταβολής αντίστασης | <10mΩ |
| Ονομαστική τάση | 0~48VDC/VAC |
| Προδιαγραφές Καλωδίου | Καλώδιο Teflon AWG30# |
| Μήκος καλωδίου | Ρότορας 150mm; στάτορας 200mm (ρυθμιζόμενο) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~+80℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 0~85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP41 |
| Υλικό κελύφους | Μηχανικά Πλαστικά |
| Ροπή περιστροφής | 0,05N.m,+0,01N.m/6-κάναλο |
| Διάρκεια ζωής | 500.000 rpm |
Ο μικρο-συλλέκτης δακτυλίου WX6.5-8PS έχει σχεδιαστεί για εξοπλισμό με απαιτήσεις στενού χώρου εγκατάστασης, όπως:
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343