|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Μήκος: | 15.6mm | Κυκλώματα: | 12-δρόμος |
|---|---|---|---|
| Ρεύμα ανά κύκλωμα: | 1Α | (Ονομαστική Τάση: | 48V |
| Ακτινωία: | 0,06 χλστ | Εύρος ζώνης: | <10MHz |
| Επισημαίνω: | Δακτύλιος ολίσθησης κάψουλας 12 καλωδίων,Δακτύλιος ολίσθησης 12 καλωδίων χαμηλής ισχύος,Δακτύλιοι ολίσθησης 1A |
||
| Μήκος | 15.6mm |
| Κυκλώματα | 12 κατευθύνσεων |
| Ρεύμα ανά Κύκλωμα | 1A |
| Ονομαστική Τάση | 48V |
| Ακτινική Εκτροπή | 0.06mm |
| Εύρος Ζώνης | <10MHz |
Ο δακτύλιος ολίσθησης κάψουλας WX6.5-12PS είναι ένας ηλεκτρικός δακτύλιος ολίσθησης 12 κατευθύνσεων 1A που διαθέτει σημεία επαφής χρυσού-χρυσού και τεχνολογία επιφανειακής επεξεργασίας για βελτιωμένη σταθερότητα και εκτεταμένη διάρκεια ζωής. Σχεδιασμένος για τη μετάδοση ασθενών σημάτων ελέγχου και ρευμάτων σε μικρά έως μεσαίου μεγέθους συστήματα.
| Όνομα Παραμέτρου | Τιμή Παραμέτρου |
|---|---|
| Διηλεκτρική αντοχή | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥300MΩ/300VDC |
| Τιμή δυναμικής μεταβολής αντίστασης | <10mΩ |
| Ονομαστική τάση | 0~48VDC/VAC |
| Προδιαγραφές Καλωδίων | Καλώδιο Teflon AWG30# |
| Μήκος καλωδίου | Ρότορας 150mm; στάτορας 200mm (ρυθμιζόμενο κατά παραγγελία) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~+80℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 0~85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP41 |
| Υλικό κελύφους | Μηχανικά Πλαστικά |
| Ροπή περιστροφής | 0.05N.m,+0.01N.m/6-way |
| Διάρκεια ζωής | 500,000 rpm |
Ο μικρο-δακτύλιος ολίσθησης κάψουλας WX6.5-12PS είναι ιδανικός για ηλεκτρονικά είδη ευρείας κατανάλωσης, UAVs, σταθεροποιητές, μοντέλα αεροσκαφών, μικρά αεροσκάφη, μικρο-ρομπότ, μικρές υψηλής ταχύτητας κάμερες, μικρο-PTZs και μικρά όργανα μέτρησης. Συνήθως αναφέρεται ως εξειδικευμένοι δακτύλιοι ολίσθησης για UAVs, σταθεροποιητές, μοντέλα αεροσκαφών, μικρά αεροσκάφη και μικρο-ρομπότ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343