|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Μιλήστε τώρα.
|
| Μήκος: | 0.8cm | Εξωτερική διάμετρος: | 0,65 εκατοστά |
|---|---|---|---|
| βάρος: | 60 γρ | Στιχομυθία: | <-50dB |
| Εύρος ζώνης: | <10MHz | Ταχύτητα λειτουργίας: | 100 σ.α.λ. |
| Επισημαίνω: | Χρονοδιάγραμμα Ultra Micro Capsule,30AWG Wire Capsule Slip Ring (Καλώδιο 30AWG για κάψουλα),30AWG ηλεκτρικό δαχτυλίδι σύρματος |
||
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Διάρκεια | 0.8cm |
| Εξωτερική διάμετρος | 0.65cm |
| Βάρος | 60g |
| Διασταυρούμενη ακοή | < -50dB |
| Διάφραση ζώνης | < 10MHz |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 100 στροφές ανά λεπτό |
Χρυσό-χρυσή επαφή επιτυγχάνει σταθερή μετάδοση των σημάτων βίντεο και ελέγχου, υπερ-σκληρή χρυσοπλαστική αντιστέκεται στην συχνή φθορά περιστροφής,μικρή και σταθερή διακύμανση αντίστασης, διασφαλίζοντας σταθερή λειτουργία εξοπλισμού όπως PTZ κάμερες και περιστρεφόμενες οθόνες διαφήμισης όλο το 24ωρο, και είναι η πρώτη επιλογή για δαχτυλίδια γλιστρίσματος για εξοπλισμό ασφαλείας και εμπορικής προβολής.
| Ονομασία παραμέτρου | Αξία παραμέτρου |
|---|---|
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | 300VCA@50Hz,60s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 300MΩ/300VDC |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | < 10mΩ |
| Διάταξη | 0·48VDC/VAC |
| Προδιαγραφές καλωδίου | AWG30# Σύρμα τεφλόνου |
| Διάρκεια καλωδίου | Ροτόρος 150 mm, στατήρας 200 mm (προσαρμόζεται κατά περίπτωση) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C+80°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 0·85%RH |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP41 |
| Υλικό κελύφους | Μηχανικά πλαστικά |
| Στροφική ροπή | 00,05 N.m+, 0,01 N.m/6 οδοι |
| Ζωή χρήσης | 500,000 στροφές ανά λεπτό |
Το WX6.5-4PS micro capsule slip ring χρησιμοποιείται κυρίως σε εξοπλισμό με περιορισμένες απαιτήσεις χώρου εγκατάστασης, όπως drones, σταθεροποιητές, μοντέλα αεροσκαφών, μικρά αεροσκάφη, μικρορορομπότ, μικρο CCTV,μικρές σφαίρες υψηλής ταχύτητας, μικρο PTZ, μικρά όργανα μέτρησης, ηλεκτρικά παιχνίδια κλπ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chen Ren
Τηλ.:: +86 13728900343